Fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze

Projekt

FULL OF LIFE

Darovat hned

Jednorázový dar

Darovat hned

Přispět jako donátor

Jsem již donátorem PULSu

Darovat pravidelně

K realizaci projektu chybí

9
7
7
0
0

Dary donátorů ke dni 2. 7. 2020:

Kasička

Již vás přispělo

1
0
 

Popis projektu

FULL OF LIFE

„FULL OF LIFE“ je křesťanský open-air festival, jehož cílem je podělit se o plnost života, kterou nabízí křesťanství a život s Kristem.

Akce se koná se v sobotu 23. května od 14:00 hodin v Brně – Řečkovicích v areálu za kostelem. Mottem letošního festivalu je „Nech se obdarovat“. Byli bychom rádi, kdyby během tohoto sobotního odpoledne mohli lidé zaslechnout něco důležitého pro svůj život, a to, kde čerpat sílu, útěchu, kde brát inspiraci a jak prožít naplněný život. Je to možnost, jak zažít intenzivní dotek a prožít hluboké oslovení srdce skrze vzájemné setkání lidí, hudbu, umění, mluvené slovo či modlitbu.

Můžete se těšit nejen na kvalitní hudební a divadelní vystoupení, ale i na přednášky a zajímavá životní svědectví těch, kterým Bůh změnil život. Myslíme samozřejmě také na nejmenší, a proto součástí festivalu budou i workshopy, soutěže, skákací hrad a divadlo pro malé i větší děti.

Mnohé jistě potěší, že letošním hlavním hostem festivalu bude karmelitán P. Vojtěch Kodet, exercitátor a autor mnoha knih o duchovním životě. O tom, že křesťané mají smysl pro humor, nás jistě přesvědčí známý imitátor Václav Faltus.

Z hudebních uskupení se můžete těšit na Oboroh, kapelu Way to go a na slovenské Heartbeat nebo Chapelu, která nás spolu s Vojtěchem Kodetem provede celým večerem.

Více najdete na: https://fulloflife.cz/.

Rozpočet projektu

Předpokládané výdaje v Kč
nájem za prostory pro realizaci projektu 5 000
kancelářské potřeby 5 000
služby (energie, mobilní toalety) 21 000
technické zajištění (podium, zvuk, světla) 90 000
honoráře pro 10 účinkujících 60 000
propagace (plakáty, letáky) 25 000
Předpokládané výdaje celkem 206 000
Cílová částka 206 000

Zpráva o realizaci projektu

O průběhu realizace Vás budeme informovat.