DONATOR.CZ
Biskupství brněnské

Projekt

Aplikace pro Noc kostelů

500 z 0
      3

Darovat hned

Jednorázový dar

Darovat hned

Přispět jako donátor

Jsem již donátorem PULSu

Darovat pravidelně

Popis projektu

Aplikace pro Noc kostelů

Pro návštěvníky letošní Noci kostelů připravujeme další možnost, jak si předem naplánovat vlastní program z široké nabídky, kterou pořadatelé chystají. Kromě již tradičních webových stránek a různých tiskovin bude nově k dispozici také aplikace pro zařízení se systémem Android.

Aplikace bude poskytovat zejména informace o zapojených kostelích a jejich programech. Standardní funkcí bude nabídka programu nejbližších kostelů a modliteben podle GPS polohy uživatele. Kromě toho bude v přehledu zapojených míst možné hledat a listovat podle okresu či kraje. Tyto údaje bude možné v aplikaci využívat i offline bez nutnosti připojení k internetu. Seznam zapojených kostelů a nabízených programů bude v aplikaci aktualizován z centrální databáze webových stránek www.nockostelu.cz.

Jednotlivé programy a kostely si uživatel bude moci uložit mezi oblíbené a vytvořit si tak program své vlastní Noci kostelů.

Aplikace Noc kostelů bude zdarma ke stažení v obchodu Google Play a předpokládáme, že bude k dispozici nejpozději na přelomu dubna a května.

SpoluPULSujeme

Portál DONÁTOR.cz® provozuje Biskupství brněnské,
Fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze.

Realizátoři projektů tímto děkují Fondu PULS
za zprostředkování a technickou podporu.